ücretsiz firma ekle - KobiRehberim.net

YÜCEL BORU VE PROFİL ENDÜSTRİSİ A.Ş. - Kocaeli / Gebze | ücretsiz firma ekle - KobiRehberim.net
YÜCEL BORU VE PROFİL ENDÜSTRİSİ A.Ş.
0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 506 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  YÜCEL BORU
  Fax
  0262 644 46 79-80
  Gsm
  Adres
  Barış Mah. Koşuyolu cad.1801 Sk.No: 12 Gebze / KOCAELİ
  İl/İlçe
  Kocaeli / Gebze
  Semt/Mah.
  Gebze / BARIŞ MHL
  Mail
  info@yucelboru.com.tr
  Web Sitesi
  http://www.yucelboru.com.tr/

  Kalite Politikamız

  Yüce Boru Profil Endüstrisi A.Ş olarak kalite politikamızın esası; "kaynakları etkili, ekonomik ve verimli kullanarak; yasal ve mevzuat şartlarına uygun, güvenilir, doğru ve sağlam üretim"dir.

  Sürekli iyileştirme ve yenilikçilik anlayışımız doğrultusunda; dünyadaki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek durmadan yenileniyoruz.

  Müşterilerimizin beklenti ve taleplerini; zamanında, hızlı ve etkin bir biçimde karşılamak için hız kesmeden ve tüm gücümüzle çalışıyoruz.

  Sonuç odaklıyız. Doğru sonuçlara ulaşmak içinse; üretim çalışmalarımızın her aşamasına iç denetim mekanizmalarımız eşlik ediyor. ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS TS 18001 standartlarına, CE normuna ve yasal düzenlemelere uygunluğumuz gösterdiğimiz dikkat, özen ve titizliğin bir sonucudur.

  Çalışanlarımızın sağlığı, güvenliği ve memnuniyeti kadar, kişisel ve mesleki gelişimlerine de çok önem veriyoruz. Sahip oldukları bilgi donanımı ve yetkinlik; yeniliklere ve daima öğrenmeye açık olmalarından kaynaklanıyor. Fikir üretimimize katkıda bulunmaları için çalışanlarımızı teşvik ediyor ve destekiyoruz.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll