ücretsiz firma ekle - KobiRehberim.net

Üç Kardeşler Geri Dönüşüm - İstanbul / Esenyurt | ücretsiz firma ekle - KobiRehberim.net
Üç Kardeşler Geri Dönüşüm
0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 88 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Ahmet Cüne
  Fax
  02128581078
  Adres
  26.Sokak Numara 22 Akçaburgaz Mahallesi 34522 Esenyurt/İstanbul
  İl/İlçe
  İstanbul / Esenyurt
  Semt/Mah.
  Esenyurt / ESENYURT MAH.
  Mail
  info@uckardeslersanayi.com
  Web Sitesi
  www.uckardeslersanayi.com

  ÜÇ KARDEŞLER KİMDİR ?

  HAKKIMIZDA

  Firmamız 1995 yılında Üç Kardeşler Hurda Sanayi adı altında hızla çalışmalarına devam etmektedir Gerekli altyapı, tesis ve lisans çalışmalarını tamamlayarak bugün Metal Hurda İşleme,PCB Arındırma, Metal Talaşların, atık kablolar ve plastik gibi tehlikesiz atıkların lisanslı geri dönüşümü konularında faaliyet göstermektedir. Tüm faaliyetlerinde hava, su ve toprağı korumanın bilinci ve sorumluluğuyla hareket eder. İnsanlığın çevre konusunda ödediği ve muhtemelen ödeyeceği bedellerin ağırlaştığı günümüzde çok daha önem kazanan atıkların toplanması ve geri dönüşüm konusunda dünyadaki yeni teknolojileri takip ederek ihtisaslaşmak, tedarikçi ve müşteri ihtiyaçlarına hızlı ve etkin çözümler bulmayı Üç Kardeşler Hurda Sanayi kendine amaç edinmiştir.”

  MİSYONUMUZ

  Küresel ısınmanın doruk noktaya çıktığı günümüzde çok daha önem kazanan atıkların toplanması ve geri dönüşüm konusunda dünyadaki yeni teknolojileri takip ederek ihtisaslaşmak, tedarikçi ve müşteri ihtiyaçlarına hızlı ve etkin çözümler bulmaktır.

   

  VİZYONUMUZ

  Sürekli gelişen ve yenilenen bir hizmet anlayışına sahip, toplam kalite yönetimi felsefesini benimsem iş geri dönüşüm sektöründe lider bir kurumsal şirket oluşturmak.

  Henüz Resim Eklenmemiş...
  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll