ücretsiz firma ekle - KobiRehberim.net

Türk Su Araştırma Merkezi - Ankara / Yenimahalle | ücretsiz firma ekle - KobiRehberim.net
Türk Su Araştırma Merkezi
0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 98 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Ömer Bey
  Fax
  Adres
  Alınteri Bulvarı No:1
  İl/İlçe
  Ankara / Yenimahalle
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  bilgi@tusam.com.tr
  Web Sitesi
  www.tusam.com.tr

  Türk Su Araştırma Merkezi (TÜSAM); su arıtma sektörünün Türkiye ve Orta Doğuda en iyi şekilde tanınmasını sağlamak, profesyonel ve alanında uzman firmalar ile birlikte, tüketicinin maksimum derecede yararlanacağı hizmetleri verirken, yenilikler ve gelişmelerden tüm dünya ile birlikte Türk tüketicisinin de faydalanması amacıyla kurulmuştur.

   

  Türk Su Araştırma Merkezi ; özellikle sektörel su arıtma tesisleri alanında var olan bilgi hazinesine yapmak istediği katkılar ve yaratıcı fikirleri ile, Türkiye ve Orta Doğuda Yaşam Alanları, Sağlık Alanları, Kamu Alanları ve Endüstriyel Alanlarda suyun kullanılabilirliğini artırma içgüdüsüyle su arıtma sektöründe kurulmuş ilk ve tek araştırma merkezidir. Tamamen düşünsel altyapılar ile kavramlaştırılan merkezimiz ticari bir hedef yada amaç taşımamaktadır.

   

  Merkezimiz; her türlü içme suyu arıtma, endüstriyel su arıtma, tesis su arıtma ve paket su arıtma taleplerine, uzman kadrosu ve üye kuruluşları ile kusursuz, faydalı,ekonomik ve ergonomik çözümler sunma adına faaliyet göstermekte ve hizmetler sunmaktadır. Sunulan tüm hizmetler yerel ve uluslararası kuruluşlarca belgelendirilmiştir.

   

  Merkezimiz aynı zamanda uluslararası bir kalibrasyon, eğitim ve denetim merkezidir.

  Henüz Resim Eklenmemiş...
  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll