ücretsiz firma ekle - KobiRehberim.net

Taşdemirler Oto Yedek Parça - Ankara / Etimesgut | ücretsiz firma ekle - KobiRehberim.net
Taşdemirler Oto Yedek Parça
1
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 164 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Levent Taşdemir
  Fax
  03122781171
  Gsm
  Adres
  Bahçekapı 2552. Cadde No:2
  İl/İlçe
  Ankara / Etimesgut
  Semt/Mah.
  Şaşmaz / BAHÇEKAPI MAH.
  Mail
  destek@tasdemirler.com
  Web Sitesi
  https://tasdemirlerotoyedekparca.com.tr

    Taşdemirler Oto Yedek Parça Sanayi Ticaret ve Limited Şirketi, ticari hayatına 1990 yılında Ankara’da başlamıştır. 26 yıldır Tofaş yedek parça, Fiat yedek parça, Renault Yedek Parça sektöründe faaliyet gösteren şirketimizde, Tofaş, Fiat, Renault, Dacia araçlarının bütün orijinal yedek parça, yan sanayi yedek parça ve aksesuarlarının satışını yapmaktadır.

   

      Uygun fiyat ve müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız şu anda Ankara daki Oto Sanayi.Sitesi Şaşmaz - ANKARA  Sanayi Bölgesinde  hizmet vermektedir.

   

   2015 yılında internet satışlarına https://tasdemirlerotoyedekparca.com.tr adresinden başlayan Taşdemir Otomotiv sektöründe bu alanda da en iyi fiyat ve en iyi ürün hizmeti veren firma olmuştur. E-Ticaret sektöründe kendi alanında lider konumda olan Taşdemir Otomotiv, müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek için bu alanda da kendisini sürekli geliştirmekte ve otomotiv yedek parça satış sektörüne öncülük yapan firmalar arasında yer almaktadır.


      Müşteri memnuniyetini her zaman kendisi için hedef edinen Taşdemir Otomotiv, yaptığı satışlarda ürün garantisi ve anında servis güvencesi vererek, bundan sonraki faaliyet hayatında da edinmiş olduğu güvenilir ve istikrarlı yapısından taviz vermeden kalıcı hizmetler vermeye devam edecektir.

  Henüz Resim Eklenmemiş...
  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll