ücretsiz firma ekle - KobiRehberim.net

Hedron Mühendislik ve Danışmanlık Hiz.San.Tic.Ltd.Şti - İstanbul / Kadıköy | ücretsiz firma ekle - KobiRehberim.net
Hedron Mühendislik ve Danışmanlık Hiz.San.Tic.Ltd.Şti
0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 23 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Abdullah Çevik
  Fax
  2163404122
  Adres
  Fikirtepe Mah.Özbey Cad. No:71/1
  İl/İlçe
  İstanbul / Kadıköy
  Semt/Mah.
  Fikirtepe / FİKİRTEPE MAH.
  Mail
  info@hedron.com.tr
  Web Sitesi
  http://muhendislik.hedron.com.tr/

  Temellerini 2009 yılında attığımız Hedron Mühendislik,güçlü hizmet anlayışı ile güvenilir ve kaliteli ürünleri uygun fiyat politikası ile müşterilerine sunmaktadır. Lineer Aktüatörler,İnline Aktüatörler,Planet dc mikro motorlar,Boşluksuz redüktörler alanında uzmanlaşmış olan şirketimiz bir çok önemli projede yer almaktadır. Şiketimiz siz müşterilerimize mühendislik ve makinacılık alanındaki ihtiyatçlarını sürekli ve hızlı çözüm ortagı olmayı amaç edinmiştir

  LİNEER AKTÜATÖRLER,

  Lineer aktüatörler,ağırlığı yüksek nesneleri, kumanda yardımı ile basitçe kaldırmak,çekmek,itmek,bir yerden bir yere taşımak için kullanılan ve kulanıcılarına birçok avantaj sağlayan sistemlerdir.

  Dogrusal aktüatörler kullanıcılarına hidrolik veya pnömatik sistemlerin getirmiş olduğu yüksek maliyetlerin,ve enerji sarfiyatının aksine kullanım maliyeti ve enerji sarfiyatı düşüktür.

  Örneğin hidrolik sistemlere kıyasla yağ ünitesi,pompa,valf,elektrik motoru gibi yüksek maliyetli ekipmanlara ihtiyaç duymaz.

  Ayrıca hidrolik sistemlerde ünite sürekli çalışmak zorunda olduğu için AC motorun getirmiş olduğu yüksek enerji sarfiyatına ihtiyaç duymaktadır.

  Pnömatik sistemler gibi şartlandırıcı,valf,hava vs gibi ekipmanlara ihtiyaç duymaz.

  HEDRON doğrusal aktüatörler , motor,dişli kutusu ve vidalı mil içeren bir bloktan oluşur.Müşteri ihtiyaçlarına göre hızlar,yükler,stroklar değişebilmetedir.

  Ayrıca konrol kutuları kumandalar ile birden fazla elektrikli doğrusal  aktüatör senkron veya bir birimden bağımsız çalıştırılabilmektedirler.

   

  Henüz Resim Eklenmemiş...
  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll