ücretsiz firma ekle - KobiRehberim.net

Exi5.com Halı Modelleri San. Tic Ltd.Şti - Gaziantep / Şehitkamil | ücretsiz firma ekle - KobiRehberim.net
Exi5.com Halı Modelleri San. Tic Ltd.Şti
1
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 218 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  kemal kendir
  Fax
  08508406696
  Adres
  1.ORG.SAN.BÖLG. 83104 NOLU CAD. NO:12 BAŞPINAR/ŞEHİTKAMİL/ GAZİANTEP
  İl/İlçe
  Gaziantep / Şehitkamil
  Semt/Mah.
  Başpınarorganizesanayi / ORGANİZESANAYİ MAH.
  Mail
  webmaster@exi5.com
  Web Sitesi
  www.exi5.com

  En Güzel Halı bilinci ile yola çıkan firmamız, Halı Modelleri ve Halı Fiyatları: Türkiyenin en büyük "online halı" mağazası; sürekli güncellenen "Halı çeşitleri", Kilim, "Oturma Odası Halısı" ve yolluk, "ucuz halı" sloganıyla hizmetinizdedir.

  Türkiyenin en büyük "online halı" mağazası olan Exi5.com sitesi; sürekli güncellenen "Halı modelleri", "Halı çeşitleri", Kilim ve yolluk ile hizmetinizdedir. "En güzel halı"  için Yüksek güvenlikli site gereksinimlerini karşılayan on-line halı sitemizde;  Modern Halı, Eskitme Halı, Eskitme Kilim, Yolluk taleplerinizi hızlı servisimiz ve "ucuz halı" felsefemizle avantajlı "halı fiyatları" ile karşılamaktayız. Halı gruplarımızdan bazıları şunlardır: Salon Halısı, Oturma odası halısı, Çocuk Halısı, Genç Odası Halısı, Yatak Odası Halısı, Koridor Halısı, Kilim, Modern kilim, mutfak halısı ve patchwork halı gruplarıdır.

  Halı kampanyaları ve özel günlerde müşterilerimiz arasından özel halı hediyeler verdiğimiz etkinliklerimiz exi5.com halı sitemizden takip edebilirsiniz.

  Renkli halılar, indirimli halılar,kaliteli halılar ve hemen her tür zevke uygun ürünleri  exi5.com sitemizde, Pudra Halı, Krem Halı, Mürdüm Halı vb hemen her renkte ürünü siz değerli müşterilerimize, her zaman en iyiyi en ucuza (ucuz halı) önceliği ile yapmaya çalışmaktayız.

  Renkli renkli halılar, yolluk,  kapı paspası ve klozet takımı halı polip halı modellerimizin yanısıra yöresel ve geleneksel kullanımı olan, kilim, modern ve eskitme halı ve kilim (vintage)  özel kilimler ile tüm Türkiye’ye güvenli halı çeşitleri sunan en büyük onli halı sitesi olmaktan gurur duyuyoruz.

  Henüz Resim Eklenmemiş...
  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll