ücretsiz firma ekle - KobiRehberim.net

ÇAYIROVA BORU SAN. ve TİC. A.Ş - Kocaeli / Darıca | ücretsiz firma ekle - KobiRehberim.net
ÇAYIROVA BORU SAN. ve TİC. A.Ş
1
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 387 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  ÇAYIROVA BORU
  Fax
  0262 653 61 35
  Gsm
  Adres
  Osmangazi Mah. Aşıroğlu Cad. No 170 DarıcaKocaeli 41700
  İl/İlçe
  Kocaeli / Darıca
  Semt/Mah.
  Darıca / OSMANGAZİ MAH.
  Mail
  satis@cayirovaboru.com
  Web Sitesi
  http://www.cayirovaboru.com

  Hakkımızda

  1978 yılında İstanbul'a 10 km mesafedeki Çayırova'da kurulmuş olan Çayırova Boru San. ve Tic. A.Ş., yaklaşık 100 bin m2'lik bir yerleşim alanında yıllık "300 bin" ton üretim kapasitesi ile 35 yılı aşkın bir süredir çelik boru sektöründe hizmet vermektedir.

  Çayırova Boru, 3/8" ile 12 3/4" dış çap aralığında "petrol boruları", "doğalgaz boruları", "su boruları", "kazan boruları", "genel kullanım amaçlı borular" ile "yapı profilleri"ni en son teknolojiyi kullanarak, tecrübeli ve eğitimli kadrosu ile üretmektedir. "Galvaniz Kaplama", "Polietilen Kaplama", "Epoksi Kaplama", "İç Beton Kaplama", "Boya ve Vernik gibi koruyucu kaplama" uygulamaları ile oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

  Uluslararası saygın denetim kuruluşları tarafından tescil edilen "Kalite ve Üretim Yönetim Sistemleri"ne sahip olan Çayırova Boru, ürünlerinin önemli bir bölümünü 30'dan fazla ülkeye ihraç ederek, Türk sanayine ve ihracatına olan katkılarını sürdürmektedir.

  Türk Boru sektörünün öncü firmalarından olmanın verdiği sorumluluk ile çevreye duyarlı üretim yöntemlerini ilke edinen Çayırova Boru, müşteri odaklı ve yenilikçi üretim anlayışının getirmiş olduğu başarıyı geleceğe taşımayı hedeflemektedir.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll